...Designs

Look 3 | Hanna Beth is beautiful!

29. března 2008 v 23:44 | NICOL[E]*
Tak tenhle se mi fakt líbí ! Sem s ním maximálně spokojená :) Asi si budete myslet že to je dělaný v photoshopu ale je to dělaný v photofiltre :) Ty exekty jsou brushe ;) mě se šíleně líbí..jako graficky.. a jinak..je Hanna Beth moje oblíbenkyně <3 Je ale strašně tmavej. já jsem nikdy neměla ráda černý pozadí ale jak jsem to viděla u jahůdečky tak se mi to strašně zalíbilo :D <3 Doufám že ti to nevadí.
Název : Hanna Beth is beautiful!
Barvy: Černá,modrá + ostatní
Spokojenost: 100%
Doba trvání: 29.3 - ?

Look 2 | Design with...Hayden Panettiere

19. března 2008 v 18:22 | NICOL[E]*
Dělala jsem ho včera pozdě večer :) Moc se mi nelíbí. Myslela jsem že se mi tak povedl ale je to omyl. Vidíte ty "přelomy" ? Jak jsou všude třeba ty tečky tak to jde poznat jak to je do čtverce :( Vůbec nebyl ani tak narychlo / výjimčně :D / Strašně se mi to líbilo / kromě těch vlasů na druhým obrázku :( / ale jak jsem to dala na blog,nelíbilo se mi to. Brzo půjde pryč ;)
Název : Design with...Ashley Tisdale! <3
Barvy: Žlutá,červená
Spokojenost: 65 %
Doba trvání: 19.3 - 20.3

!!! UPDATED !!!

Ten design se mi vůbec nelíbil. Udělala jsem novej,hezekej :-) Mě se docela líbí. Tu barvu jsem použivla od jahůdečky :) Doufám že neva.
Název : Design with...Hayden Panettiere
Barvy: Vínová ( Jahůdečka )
Spokojenost: 95%
Doba trvání: 20.3 - 26.3

Look 1 | I love Scene <3

16. března 2008 v 11:09 | NICOL[E]*
To jsem se zas jednou nudila a rodiče jeli kamsi do města tak jsem se zmalovala abych vypadala jak Scene girl a začla jsem se fotit jak naivní že? Ale chci vás upozornit že nechci být Scene Jen se mi strašně líbí ten styl ale scene být rozhodně nechci Já taková nejsem To bych nebyla já. No zase se začínám rozepisocaz no tenhle desing se mi líbí Líbí se mi zatím to SCENE Je napůl dělanej v photoshopu musela jsem se celá zretouchovat protože ta kvalita byla fakt příšerná
Téma : I love Scene <3
Barvy : šedá,modrá,bílá,černá + other
Spokojenost : 95%
Doba trvání : 16.3 - 19.3
 
 

Reklama