...Days

• Hi !

29. března 2008 v 16:29 | NICOL[E]*
Uáá ! Ten avatvar je boží ! Sice takovej umělej no.. ale to mám na sladkostech ráda když to vypadá uměle. Vypadá to pak tak víc hezky 10-1.gif picture by wyci. V bonboniéře mám poslední bonbónek 6-1.gif picture by wyci. Néé vlastně 5-3.gif picture by wyci. Už ne 5-3.gif picture by wyci. Titulek je nudnej - Dnes se nic aktuálního nestalo tot.gif image by Salisko. Jen že jsme dneska měli rajskou. A taky dobrou polívku laecheln.gif image by Salisko. Kromě toho masa a mrkve byli ty nudle dobrý 2blu.gif picture by ijkl_gumataotao. Sme s mamkou zavzpomínali jak mě nutila jíst ty barevný těstoviny 16-1.gif picture by wyci. Byla sem s Medinou venku tak sme trochu zařádily a taky sem jí musela učesat protože taťka koupil pro ní nevej hřeben aja. Jahůdečku sem poprosila aby mi poslala design co má na svém blogu o designech protože z tímhle - musím udělat novej design,dodělat Escape a ještě dodělat školu 20-1.gif picture by wyci Všechno do pondělka 9.gif picture by ijkl_gumataotao. No nic. Já letím mějte se hlavně dobře a zdravě 17-1.gif picture by wyci!

• PÁTEK - Otrivin " Svoboda "

28. března 2008 v 18:55 | NICOL[E]*
"Vy si klidně odjeďte! Ale návštěvnost tu bude! A všechna!" "Nebude" "Ale bude"
Neberte to vážně ... To je...To je jen tak . Ale ten titulek vážně berte . Ani nevíte jak jsem happy z těch dvou dnů volna. Prostě si na nás všechny učitelky zasedly Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Kromě Jéglollvý teda . Jéglová je super .. Někdy . Prostě máme plno úkolů a všeho učení Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Mám básničku na osm slok. Jako nezabily by jste je Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Já jsem měla (dřív) pětislokovou a ona " Kratší tam není ?" ( ironie ) toast_bah. Ale byla celkem prdel Vladka. Jako klukům zas stál. Michal šel na wc a prej si tam z něj vytáhl chlup a házel to na nás Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Prej " Dám si ho do svího alba " . Nezměnila jsme design protože musím dělat Escape. takže tu bude...dlouhoProtože za ten víkend ho musím celej stihnout abych ho mohla vydat 1. 4. Dívaly jste se dneska na Let 29. Já jsem to viděla poprvé a je to dobrý. Akorát mi příjde že napodobujou Ztraceny Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Tak já už půjdu dělat ten Escape laecheln.gif image by Salisko.
Ahoj,čau nebo snad Zdar LOL.gif LOL image by LoveEmmalina?
PS : Docela mě zaráží že nikdo ani nepíše jestli chci spřátelit a rovnou si mě napíše mezi SB Huh.gif image by LoveEmmalina.

• Ať žije dnešní odpolední hodina :D Že Naty? :D

26. března 2008 v 20:26 | NICOL[E]*
Ahoj kašparové a kolemjdoucí ( neberte to osobně )
Dneska bylo celkem lážo plážo . Nejvíc na poslední hodině viď Naty . Takoví výtlemy . Normálně se učíme ( my jsme si s třídní prohlíželi encyklopedie ) a teďka vleze do třídy ředitelka " Jituš poď se mnou..... "No tak jsme tam zůtali sami Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. A Teď si Natála prohlížela tu zelenou ( o lidským těle encyklopedii ) Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. A zajela na poslední stránky - pohlavní orgány toast_razz. A teď se Štěpovi postavil ne . Možná podle vás je to normální ale podle nás ne . hej po aerobiku my zejtra kamsi jedem a tam si musíme vzít něco na obutí protože tam v teniskách jít nemůžem jako nějaký pantofle si máme vzít. a teď jako ( karča i Natála milujou Štěpána ) a oni se pohádaly kvůli tomu že chtěli vzít obě Štěpánovi boty. Jako papuče . To byla síla . Furt " Já sem si to zamluvila ! ááh áád sdjshkd " . Se tam rvali . Akorát máme další dva slohy . Já sem dám ten design a půjdu ty slohy asi udělat . Mějte se třeba jako kašparové a kolemjdoucí jo?!

• Pitomej časák ! :-/

25. března 2008 v 21:11 | NICOL[E]*
AHOJ KUŘÁTKA! Popřípadě kuřáci a kuřačky..
Děs Běs! 02-hateyou.gif image by Salisko Říďa je nasraná protože budou muset zavřít školu kvůli mě že pojedu do pátý do Zábru . Budou muset vypustit naší milovanou třídní . Jako odpoledne,já do keramiky nechodím a říďa takoví ( já jsem byla na záchodě ale slyšela jsem to ) " No já si to s těma holkama zítra vyřídím " Jako kvůli tomu,že jsme nešli do keramiky protože tam nechodíme Huh.gif image by LoveEmmalina. Třídní taky hrabe protože zejtra máme test z ájiny aještě k tomu mi nabalila hlavní stranu a ještě jednu stranu k tomu do Lesníčku. Trapnej název pro časák že? Ona se totiž naše vesnice jmenuje Lesnice . A ještě mi k tomu časáku dala Slohovku o Velikonocích . Náhodou pěkný zpříjemnění dne ne >_< Dneska byl tělák. Ten byl aspoń v poho protože na ní máme pančelku ... teď si nemůžu vzpomenout ale je to jak Iglesas Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Taky tak nenávidíte enrqua a všechny tyhle úchyly. Má trapný klipy. Nic proti fanynkám Že Naty? Už mám všechyn tyhle slohoví práce hotoví a jdu se šrotit ájinu . Jako..To musím ztihnout do půl desáty protože přijde matka z práce a kdyby mě viděla že mám rožnuto zabila by mě 001.gif image by Salisko. Taťka mi donesl chleba se sýrem tak aspoň jediná radost v tomhle dnu . Jo a vlastně ještě jedna inkowall.gif image by Salisko. Díky za pochvslx GFX ♥ _ ♥ Potěšily mě Blushing.gif image by LoveEmmalina. No nic. mizím. mějte se jak chcete. Hlavně líp jak já
AHOJ KUŘÁTKA! Popřípadě kuřáci a kuřačky..
Zítra,pokud bude čas změním design :) Bude buď s Hannou,Kiki nebo s Avril .

• Miluju nejen Toffifee ale i Gumový medvídky :))) <3

24. března 2008 v 18:22 | NICOL[E]*
čágo bélo šílenci !
Jak jste se dneska měli . Já celkem,tak divně . Za prvé zejtra dem do školy a za druhé dneska byla nuda jak cyp.Rno jsem se vzbudila,samozdřejmě sem šla na pc a dělala grafiku kterou tu dneska dám . No a hnedka na mě zavolala mamka že dem k babičce do Zvole. Naštěstí jsme tam byli jen chvíly . Jeli jsme ještě pro ségru protože byla včera na pařbě tak sme jí privězly. Já sem tam vešla taťka ségru zešvyhal a pak i Markétu (ségrřina kámoška). Mě taky,doma...Ale jen trochu . Pak mě ještě trošku zešvyhl ségřin kluk. Celkem ... trapas . Sem mu musela dát jakousi čokoládu. pak sme jeli už domů a já doddělávám grafiku . Už mám dvě retuše . Jo a to nahoře,ten bubák,to sem já .
Bye Bye smile.

• I love Toffifee aneb Toffifee 4ewer <3

23. března 2008 v 19:39 | NICOL[E]*
Č A U K Y
Miluju Toffifee 04-inlove.gif image by Salisko Protože....To mají rádi všichni . To je v tý reklamě ne 014.gif image by Salisko. Teďka si pochutnávám protože jsem dostala hned dvoje . Taky jsem se dneska dost nafotila . Taky jsem se zmalovala ale hezky . Jak taťka říká decentně Vladka. Vyštrachala jsem někde v hloubce šuplíku černou tužku Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Ale fakt docela mi to slušelo Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Taky nemáte rádi takoví ty minerálky takoví už co jsou dlouho otevřený a bez bublinek .Mám ráda takoví ty čerstvý,nově koupený . Víte co taky miluju Nepojmenovan8-11.gif image by spookys-graphix. My máme takovej růžovej lesk na rty a dycky je tak krásně sledkeej Už mám celý to jedno Toffifee snězený a jdu na druhý sweet.png sweet picture by ijkl_gumataotao. Né radši ne nebo budu mít zas sra.jdu do lesa . Ne do žádnýho lesa nejdu . Asi ste to nepochopily no nevadí.
A teď ta oslava. byla...Byla..Byla tak výjimečná . jak taťka pronesl přípitek tak sem měla málem na krajíčku . Už bych mohla mít gfx že . Už mám blendy hotoví,stačí už jen retouche . A zrovna zejtra jedem k bábině prej že budem dělat jakože nejsme doma . A na pitomý vajíčka se vyprdnem . Zkusím něco předpřipravit ale nevím nevím . Poslední dobou ten "předpřipravovač" jde nějak divně. Dycky dám ten datum kdy to chci mít a mě to napíše že to pstě nejde . tak já mizím mějte se jakkkoli
Ty pixelky jsou od Jahůdečky :-)
Photobucket - Video and Image Hosting Páááčko

• Happy Birthday!

21. března 2008 v 17:27 | NICOL[E]*
ČAUKY
Víte že mám dneska narozky . Mám. 10 . Od rána sedím u PC,žádná oslalva ještě nebyla. Ale prej bude kolem šesté 01-happy.gif image by Salisko. Přijede 19 lidí z 20 protože doma už je babička,od včerejška . A mám zamluvenou celou hospodu pro těch 20 lidí . Jako dokážete si to představit. Kvůli mě zamluvit celou hospodu. Normálně před chívlí přijel taťka a normálně 3 obrovský krabice plnejch perníčků. Hádejte od koho . Od babičky . Byla jsem v obchodě a koupila jsem si Hubba Bubba rovnou 3x . Ale nesměla jsem zapomenout ještě na mojí milovanou Orionku mlíčnou . Babička mi dala kalendář jakejsi s hradama a zámkama tak si tam budu všechno zapisovat odhledně blogu Nepojmenovan8-11.gif image by spookys-graphix. kdy mám dát novej design a to a to . Asi půlku z toho kalendáře,těch hradů a zámků sem tam byla asi polovinu toho kalendáře. Nikdy jsem netušila že mi Jahůdečka řekne něco takovího jako že jsem super blogařka nebo tak. Napsala to ve svím časopise. Bolí mě v krku A né jako že bych měla kašel atd. Polkla jsem a od té doby mě hned pod bradou bolí Tak nic. Letím se převlíct protože mám na sobě sukni a ještě rifle protože jak sem se vzbudila "slavnostně" jsem se převlíkla protože jsem myslela že přijedou nějak ráno a měla jsem jít od toho obchodu ale nechtělo se mi zas převlíkat tak jsem na sebe dala ty rifle jako na tu sukni. Mám z toho šíleně široký boky . Už fakt letím tak se mějte....třeba tak jako já . Pac a pusu bez rámusu .

Koleda Koleda jarní zajíček....Vypadněte!!!! :-D

20. března 2008 v 20:47 | NICOL[E]*
Nevšímejte si toho titulku,nevěděla jsem co do něho napsat 014.gif image by Salisko. Ale je krutej ne? Si představuju. " Koleda Koleda.... " " Vypadněte!!!! " . No nic . Normálně mám 2 designy do předu protože jsem si ztáhla nějaký brushe tak jsem se trošku vyřádila . Sem si nějak zamilovala Kiki Kannibal . Jo a nenapsala jsem údaje protože by stejnak u všeho bylo jen : Nic : Nic : Nic toast_wink Takže by to bylo trošku zbytečný Vladka. Miluju blogaření ! Miluju Miluju. Nevím co to na mě tak přišlo ale je to takVšimly jste si u Jahůdečky jak udělala pěknou změnu Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Dneska přijela babička a samozdřejmě dvě kila dobrot Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. Místo všlijakých polívek a řízků nám taky přivezla bonbóny a oplatky. Prostě KitKat a Kinder Bueno 4ever toast_luv. Přišel taťka a začal na Medinu řvát jako že jsou na odpočívadlech *ovna a že to mám okamžitě uklidit a jako že toho psa prodá že. Tyhle nadávky musím poslouchat každej den. Tak sem s ní před chívlí musela jít ven a všimla jsem si krásnýho měsíce a šel kolem těch mraků. Za chivlku byl světlej a za chívli zas tmavej no nádhera . Ale nejde to pěkně vyfotit jako když to vidíte naživo tak sem vyfotila lampu. No nic. Omlouvám se,že sem dneska nic nepřidala . Nebyl čas,musela jsem uklízet 010.gif image by Salisko. Tak se (s)mějte pěkně a já se du dívat na VKV který jsem do teď poslouchala tak čau

• Ať hnijou Velikonoce,ať hnijou Velikonoce!

18. března 2008 v 20:52 | NICOL[E]*
food.gif food image by Enidtaglass.gif image by Enidta Žvejka System Of A Down - Lonely Day Dneska možná byla zima,ale bylo nádherně :) Ať hnijou Velikonoce! Že marrky ? teppláky+triko+mikina youtube,blog
Hi Peoplíci !
Dneska byl good den 001.gif image by Salisko besídku jsem zvládla celkem v poho . Ředitelka tam rozkrajovala pečenýho beránka 04-inlove.gif image by Salisko Sem si dala jeho zadek a asi tak půl břicha . Ještě bych si mohla dát kus ucha a bylo by to nej . pak mě mamka odvezla a zas sme jeli kamsi za mamčinou kamarádkou . Nuda. Mamka dopila kafe a kráčeli...pardon jeli sme zas dom no Normálně jsem teď přejížděla comp a teď jsem v dokumentech a téď tam vydím povídku ( TH ) pro jednu holku. Bylo to starý,to sem ještě měla TH ráda. Normálně takoví trapárny ne . A smazala sem dost obrázků . Ale mohla bych udělat novej design že 01-happy.gif image by Salisko? S Velikonocema určitě né ! Nesnáším Velikonoce enojo.gif image by Salisko! přesně jak to řekla marrky ! Zamknu se v pokoji a budu nahlas poslouchat nějakou hudbu a rodičovský pokřiky ( už vidím tátu ) "Nikol ! Pojď sem! Přivez sem ti koťátko. Hahaha" A na nějaký malovaný vajíčka se já můžu vykašlatNo nic. Letím. Asi půjdu objet BW ( Best Webs - SB ) a pak asi půjdu chrápat
Hi
Peoplíci
!
Yours
NICOL[E]* http://www.graficgirls.ch/smilies/smilie_22.gif

• Blbí besídky! :-/

17. března 2008 v 17:43 | NICOL[E]*
food.gif food image by Enidtaglass.gif image by Enidta BIO BIO-rýžové chlebíčky <3 Doporučuju nejlíp čokoládový! <3 Foo Fighters-Long Road To Ruin 4°C Nikdo nemiluje čokoládu tak,jak já <3 ještě rifle youtube,blog
Dneska byl takovej trošku odlišnější den jak kdy předtím ! 02-dead.gif image by Salisko Normálně ráno pohoda. Pak se šlo nacvičovat na zítřejší besídku 11-ouch.gif image by Salisko Furt slyším to učitelčino: " Pokud někdo sekne v jakékoli písničce,jdeme odznova!" Její nejoblíbenější věta!02-hateyou.gif image by Salisko.. My totiž máme přez celej rok asi pět besítek (Vánoční,Velikonoční atd 10-ein.gif image by Salisko ) A učitelka říkala že slyší málo děcek takže jako půjdmee ke klavíru a každej jeden po jednom sjede všech těch 20 písniček 11-ouch.gif image by Salisko. To sem jako mále dostala šok protože co jsem uměla?....Nic! happy-7.gif image by Salisko tam jako všichni brečeli kluci jako že to neuměli 10-ein.gif image by Salisko. Já jsem jako říkala že uteču na záchod 01-happy.gif image by Salisko. Ale vychovatelka jako říkala že mi to umíme tak nás pustila dom bostezo.gif image by Salisko Jako mě to fakt nebaví samí besídky 07-tired.gif image by Salisko
Tyvolee ani nevíte jak jsem dneska prděla 05-xD.gif image by Salisko. Ty vole! 05-xD.gif image by Salisko na té fotce na hoře vypadám jak andílek ale nevíte jak obrovskej jsem "divoch" 05-xD.gif image by Salisko no nic. 05-xD.gif image by Salisko Letím protože mě chytá srajda 05-xD.gif image by Salisko. Čau! 05-xD.gif image by Salisko
05-xD.gif image by Salisko05-xD.gif image by Salisko NICOL[E]* 05-xD.gif image by Salisko05-xD.gif image by Salisko

• Hej já nemůžu vymyslet ani debilní titulek protože jsem od rána u PC

16. března 2008 v 15:41 | NICOL[E]*
food.gif food image by Enidtaglass.gif image by Enidta Dala bych si tu oříškovou čokoládu co máme ve špajzu ale nechce se mi tam protože tam strašej upíři :P :D Mám puštěnou telku 5°C Emilly gooou ! :D Neřešit ;D tríko+tepláky my blog
No čáááu teda . Nemám vám co říkat protože sedím od samího rána u PC . Máme psát jakýsi slohovky ( 2x ) a já nemám ani jednu . tak vám řeknu aspoň co se dělo ve čtvrtek jo No tak my jsme mněli mít aerobik no a on nebyl protože na něj učitelka nebyla ve škole. A měli jsme jít teda o půl čtvrtý dom ale kdyby jsme měli aerobik tak by jsme šli dom o půl paté. No a mamka říkala že teda po aerobiku o půl paté pro mě přijede. Tak jsem šla ještě za karčou ona totiž bydlí za školou a ono pršelo tak jsme šli na zahradu se kochat tím deštěm . Pak přestalo že tak jsme různě blbli,šli jsme k nim za barák a ono tam maj takoví dřevo tak jsme šli na něj a já jsem se koukala do jakýsiho pokoje a Karča mi řekla že tam je ložnice její babičky. A já jsem se tam koukala a slyšeli jsme že někdo jde ( jako do té ložnice ) ale ignorovali jsme to. Teďka někdo prudce roztáhl závěs.... ( my jsme dělali celkem randál ) a to byla její babička " Co tam děláteeee? " No tak jsme honem kamsi zdrhali že a teď jsme byli u silnice a vydechovali a já takoví " Málem nás viděla " a karča " Proč ses koukala do toho okna ? " A teď tam šli jakýsi báby s kočárkama Úplně jsem zapoměla na čas že má pro mě mamka přijet ale bylo čtvrt tak pohoda. A za čtvrt hodiny vidím tam mamku se svím autem jak odjíždí od školy . Já teda letím jo? Páá. Zdraví vás šíleně scene NICOL[E]* Né to byl vtip
nejde mi vložit obrázek do prava * DPČ *
 
 

Reklama